Sześć zalet kursów wideo od Psboy.pl


Dlaczego nasze kursy wideo są lepsze od książek, stacjonarnych szkoleń, studiów kierunkowych i innych kursów wideo? Oto dlaczego.

1

Wiedza i umiejętności - Kursy wideo to najlepsza metoda nauki aplikacji, zwłaszcza graficznych. Oglądasz, słuchasz i powtarzasz czynności instruktora na dołączonych plikach ćwiczeniowych. Jest to unowocześniona forma nauki znana z cechów rzemieślniczych, które zawsze kształciły najlepszych fachowców. Jest to także forma nauki małych dzieci. Nie musimy przekonywać, że jest skuteczna jak diabli. Nasze kursy wideo umożliwiają naukę we własnym tempie. Musisz coś powtórzyć? Nie ma problemu, filmy wideo są cierpliwe :) Instruktorami kursów wideo są osoby które pracują na co dzień w programach, których uczą. Korzystają także z najnowszych wersji oprogramowania, bo nie chcemy Cię uczyć czegoś, co jest nieaktualne.

2

Oszczędność czasu - Dzięki streamingowi wideo zaraz po zakupie kursów wideo masz do nich dostęp 24h na dobę. Na książkę musisz czekać lub jechać ją kupić. Szkolenie stacjonarne zaczyna się konkretnego dnia i musisz pamiętać o terminach i dojazdach. Nasze kursy wideo możesz kupić kiedykolwiek, nawet w nocy czy w święta, a po zapłacie od razu pobrać z serwera lub oglądać online. Możesz zacząć naukę w ciągu kilku minut.

3

Oszczędność pieniędzy - Z nami oszczędzasz górę pieniędzy. Szkolenia stacjonarne i studia mogą być finansową studnią bez dna, ale dla nas liczy się skuteczność naszej metody. Chcemy też, by nasze kursy wideo były dostępniejsze cenowo niż elitarne szkolenia. Dlatego za 10h kurs Photoshopa zapłacisz kilka razy mniej niż na szkoleniu stacjonarnym. I nawet nie musisz wychodzić z domu - pełna wygoda.

4

Nauka wszędzie i o każdej porze - Gdziekolwiek masz internet: w parku, podróży, na szczycie Mt. Everest, na Księżycu - możesz poszerzać swoje umiejętności. Coś takiego na szkoleniu stacjonarnym? Zapomnij. Kursy wideo to produkt cyfrowy, który można skopiować, ściągnąć i przesłać. Możesz nasze kursy wideo mieć zawsze ze sobą, nie ważne czy to będzie wersja do ściągnięcia na pendrivie czy tablecie, czy też dostęp online.

5

Gwarantujemy Ci satysfakcję i zadowolenie z zakupu. Sprawdź sam, kup kurs wideo i jeśli w ciągu miesiąca stwierdzisz, że nasz produkt nie był satysfakcjonujący, możesz zwrócić kurs, a my zwrócimy Ci 110% wartości zamówienia bez żadnych pytań. Naprawdę.

6

Inaczej niż konkurencja - nie dajemy bajerów w postaci własnych playerów, broszur, książeczek, wersji na smartfony (na których, szczerze mówiąc - i tak nic nie widać). U nas dostajesz konkret - filmy wideo i pliki ćwiczeniowe zapakowane do ZIPa, to co trzeba.


Zobacz przykładową lekcję


Co znajdę w waszych kursach wideo?

Nasza metoda nauki opiera się na wykorzystaniu trzech czynności służących człowiekowi do poznawania nowych zjawisk - oglądania, słuchania i powtarzania. Głównym składnikiem naszych kursów multimedialnych są filmy (lekcje) instruktażowe, w których można śledzić działania instruktora i słuchać jego wykładu. Doświadczenie w montażu i obróbce wideo pozwala nam kodować nasze filmy w doskonałej jakości zarówno obrazu, jak i dźwięku, a także pozbyć się zbędnych elementów. Zostawiamy tylko to, co ważne dla Twojej nauki.

Uzupełnieniem lekcji są pliki ćwiczeniowe - dokładnie te, z których korzysta instruktor w filmach. Dzięki temu możesz powtórzyć czynności z filmu dokładnie w takich samych warunkach.


Jak tworzycie wasze kursy wideo?

Wszystkie nasze kursy i tutoriale nagrywane są za pomocą oprogramowania do zgrywania akcji dziejących się na ekranie instruktora. Jednocześnie nagrywamy jego mowę. Tak nagrane pliki poddajemy obróbce i montażowi do formatu AVI. Dźwięk poddawany jest obróbce i odszumianiu. Filmy kodujemy do jakości i rozmiaru HD (High Definition).


Wiem już wszystko, pokaż mi kursy wideoKeyshorts.pl - naklejki na klawiaturę dla grafików


Obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne: