Opinie klientów o kursach wideo Psboy


Będę polecać te kursy swoim kolegom z uczelni i studentom

"Video kursy programów Adobe od Psboya to świetna inwestycja. Po przerobieniu kursu InDesign CS5.5 udało mi się całkiem nieźle złożyć kilka książek, w tym 2 periodyki naukowe, opasłą książkę habilitacyjną, równie obszerny doktorat, wydawnictwo źródłowe, ilustrowany słownik patronów ulic Łodzi, wreszcie broszurkę — folder reklamowy macierzystego Instytutu. A dokonał tego historyk. Dziękuję! Będę polecać te kursy swoim kolegom z uczelni i studentom."

- dr Tomasz Pietras, wrzesień 2013.


Mogę stwierdzić, że to była naprawdę dobra decyzja

"W listopadzie znalazłem się w sytuacji, w której byłem zmuszony zapoznać się z InDesignem CS6. Oczywiście pojawił się problem skąd wziąć potrzebną wiedzę. Jakoś nie pałałem optymizmem do książek, więc głównie szukałem pomocy w YouTube i helpie programu. Po pewnym czasie szukania kursów trafiłem na stronę Psboy.pl. Sprawdziłem jak wygląda taka nauka na profilu na YouTube i zakupiłem szkolenie. Mogę stwierdzić, że to była naprawdę dobra decyzja. Kurs w sposób konkretny i przystępny wyjaśnia większość opcji. Jeśli szukasz wytłumaczenia podstaw, albo pewnych narzędzi to śmiało możesz kupować. Stracić nie stracisz, a zyskasz na pewno :)"

- Kamil Bijata, marzec 2013.


Jestem pod wrażeniem sposobu przekazywania wiedzy

"Śledzę na bieżąco wpisy oraz filmiki na profilu na youtube i jestem pod wrażeniem sposobu przekazywania wiedzy oraz tego w jaki sposób Pan wykorzystuje narzędzia. Cieszy mnie fakt że mamy takich ludzi w Polsce."

- Marlon, marzec 2013.


Proszę szkolić dalej, bo dobrze to wam wychodzi

"Bardzo dziękuję za sprawną wysyłkę, ale przede wszystkim za tak kompetentny, kompleksowy, ciekawie poprowadzony i niezwykle pomocny kurs. Bardzo dziękuję, proszę szkolić dalej, bo dobrze to wam wychodzi."

- Katarzyna L., październik 2012


Pragnę wyrazić swój podziw i podziękowanie za dzielenie się wiedzą

"W pierwszym wersie mojej korespondencji pragnę wyrazić swój podziw i podziękowanie za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim za pasję z jaką Pan to robi. Pomysł prawdziwie wybitny."

- Coex Boutique, lipiec 2012


Dziękuję za lekcje programów Adobe

"Panie Sebastianie, przede wszystkim dziękuję za lekcje programów Adobe [...] Pozdrawiam Mistrzu (jest to bardzo poważne i nie ma w tym tytule ani grama ironii, tylko szacunek)."

- Krzysztof z Piaseczna, kwiecień 2012


Kurs zrobiony profesjonalnie i przystępnie

"Każdemu, kto jest naprawdę zainteresowany nabyciem umiejętności z tej dziedziny, polecam. Kurs zrobiony profesjonalnie i przystępnie. Potwierdza ogromną wiedzę autora!"

- english_books, marzec 2012


Profesjonalny kurs, bardzo mi się podoba. Merytorycznie przygotowany

"Profesjonalny kurs, bardzo mi się podoba. Merytorycznie przygotowany, szybka wysyłka i nie ma absolutnie do czego się przyczepić. Dziękuję, czegoś takiego szukałem!"

- aimhigh067, marzec 2012


Jeśli będą te kursy nagrane przez Psboya to bankowo je kupuję!

"Ja tylko czekam na wydanie przez Psboya kursów do Adobe Dreamweaver i Adobe Fireworks. Przyznam się bez bicia, że kupiłem inne kursy od innych 'masterów', ale jestem mega zawiedziony. Kiedyś kupiłem tu dwie płyty do Photoshopa i Illustratora i zostało wszystko omówione. Brakuje mi kogoś, kto zrobi te kursy tak samo - jeśli będą te kursy nagrane przez Psboya to bankowo je kupuję!"

- Waćpan Jan, luty 2012


Ten kurs dał mi to czego potrzebowałem

"Kurs stworzony przez Psboya to czyste, rzemieślnicze dzieło, które pozwala zachować pełną kreatywność we własnej pracy i dostarcza potężną wiedzę jak to osiągnąć. Ten kurs dał mi to czego potrzebowałem - wiedzę przedstawioną w świetny sposób"

- Eryk W., grudzień 2011


Kupiłem kurs od Psboya i dzięki temu znalazłem pracę

"Nie znałem Illustratora, kupiłem kurs od Psboya i dzięki temu znalazłem pracę - w Illustratorze tworzę wykrojniki pod opakowania. Teraz kupuję pakiet kursów Photoshopa bez obaw, bo wiem, że znajdę tam to czego szukam."

- Jan z Warszawy, wrzesień 2011


Kurs przebija wszystkie inne

"Super błyskawiczna przesyłka, śliczne 3-płytowe wydanie, a sam kurs - REWELACJA. Ogrom wiedzy podany w bardzo mądry i przystępny sposób. Kurs przebija wszystkie inne."

- Rajczy, grudzień 2010


Jakość nagrań oraz organizacja materiału jest więcej niż zadowalająca

"Wszystko w jak najlepszym porządku - rzetelny, uczciwy sprzedawca. Solidnie zapakowaną paczkę z kursem otrzymałam w błyskawicznym tempie, jakość nagrań oraz organizacja materiału jest więcej niż zadowalająca. Naprawdę warto! Pozdrawiam!"

- Febe_DESIGN, listopad 2010


Wszystko super

"Kurs jest przygotowany bardzo profesjonalnie. Płyty szybko się czytają, nie ma ryski. Głos wyraźny, a materiał wideo w dobrej jakości. Wszystko super. Bardzo polecam te tutoriale."

- Mrchipples, październik 2009


Jestem szczęśliwy i bardzo zadowolony

"Wspaniały program, bardzo zrozumiały wykład, jestem szczęśliwy i bardzo zadowolony zarówno z kursu, jak i z wykładowcy."

- Adam Solnica, październik 2009


Grafika staje się jeszcze bardziej fascynująca...

"Kursy Pana Sebastiana sprawiają, że grafika komputerowa staje się jeszcze bardziej fascynująca i jednocześnie bardziej dostępna! Dziękuję serdecznie! Bardzo polecam!"

- sissylil, sierpień 2009


Znam kilka innych kursów, ten jest absolutnie numer jeden!

Znam kilka innych Kursów. TEN JEST ABSOLUTNIE NUMER JEDEN! Przystępny i wyczerpujący - aktualny."

- adaminores, sierpień 2009


Każdy kurs zakupiony na Psboy był strzałem w dziesiątkę

"Kolejny świetny kurs! Każdy kurs kupiony na Psboy był strzałem w dziesiątkę! Można się na tych kursach nauczyć dużo więcej niż na dużo dużo droższych szkoleniach DTP itp! Bardzo dziękuję i pozdrawiam. Polecam wszystkim!"

- sissylil, sierpień 2009


Keyshorts.pl - naklejki na klawiaturę dla grafików


Obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne: