Kurs Picasa 3

"Kurs ogólny"

Kurs Picasa 3: Kurs ogólny

Długość kursu:

2h 15m

Lekcji video:

45

Cechy kursu:

Waga ZIP:

0 Mb

(0 minut przy 1mb/s)

Cena: 0 PLN

25 osób już kupiło :)
Picasa 3 to darmowy program firmy Google. W tym kursie Picasa dowiesz się, jak zarządzać swoimi zbiorami zdjęć, jak je przeglądać, tworzyć albumy, obrabiać zdjęcia i dodawać do nich efekty. Dużą częścią programu jest publikacja własnej twórczości - poznasz jak wysyłać zdjęcia na bloga, jak stworzyć filmik ze zdjęciami na YouTube, jak stworzyć kolaż, tapetę na pulpit i kalendarz.
   
1m 39s
2.
Podstawy
   
2m 33s
   
8m 23s
   
2m 53s
   
3m 34s
   
2m 12s
   
4m 57s
3.
Katalogowanie zdjęć
   
3m 36s
   
2m 06s
   
2m 35s
4.
Obróbka zdjęć
   
3m 28s
   
1m 41s
   
2m 00s
   
1m 56s
   
4m 11s
   
4m 12s
   
2m 12s
5.
Efekty fotograficzne
   
2m 23s
   
3m 28s
   
1m 52s
   
1m 29s
   
1m 50s
6.
Publikowanie zdjęć
   
2m 45s
   
3m 40s
   
1m 03s

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

"Bardzo dziękuję za sprawną wysyłkę, ale przede wszystkim za tak kompetentny, kompleksowy, ciekawie poprowadzony i niezwykle pomocny kurs. Bardzo dziękuję, proszę szkolić dalej, bo dobrze to wam wychodzi."

- Katarzyna L.

"Pragnę wyrazić swój podziw i podziękowanie za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim za pasję z jaką Pan to robi. Pomysł prawdziwie wybitny."

- Coex Boutique

"Panie Sebastianie, przede wszystkim dziękuję za lekcje programów Adobe [...] Pozdrawiam Mistrzu."

- Krzysztof z Piaseczna

"Każdemu, kto jest naprawdę zainteresowany nabyciem umiejętności z tej dziedziny, polecam. Kurs zrobiony profesjonalnie i przystępnie. Potwierdza ogromną wiedzę autora!"

- english_books

"Profesjonalny kurs, bardzo mi się podoba. Merytorycznie przygotowany, szybka wysyłka i nie ma absolutnie do czego się przyczepić. Dziękuję, czegoś takiego szukałem!"

- aimhigh067

"Kurs stworzony przez Psboya to czyste, rzemieślnicze dzieło, które pozwala zachować pełną kreatywność we własnej pracy i dostarcza potężną wiedzę jak to osiągnąć. Ten kurs dał mi to czego potrzebowałem - wiedzę przedstawioną w świetny sposób"

- Eryk W.

WERSJE KURSÓW

Oferujemy dwie metody zakupu kursu:
  • ZIP (wersja elektroniczna) - kurs pobierany jest przez Ciebie w panelu klienta po zalogowaniu. Ściągany plik to spakowane archiwum ZIP, które należy rozpakować na komputerze. Do ceny bazowej nie doliczamy nic.
  • Online - kurs oglądasz w ramach abonamentu chmury szkoleniowej, zobacz plany abonamentowe na tej stronie

MASZ PYTANIA?

Zanim się z nami skontaktujesz, sprawdź czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w naszej pomocy. Jeśli chcesz się dowiedzieć jaka jest zawartość kursu, przejdź do niego i przejrzyj spis treści oraz sekcję "czego się nauczysz". Jeśli masz dalsze pytania lub wątpliwości, napisz na kontakt (małpa) psboy.pl

Mogą Cię także zainteresować...Sebastian Kończak

Kurs Gimp 2

Edycja fotografii produktów do sklepów internetowych

Chcesz szybko i darmowo obrobić i przygotować zdjęcia produktów na aukcje lub do e-sklepów? Właśnie po to stworzyliśmy ten kurs.
Cena od:

19  
154
osób kupiło


Keyshorts.pl - naklejki na klawiaturę dla grafików


Obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne: