Kurs Photoshop

"Malarstwo cyfrowe cz. 2 - Baronia"

Kurs Photoshop: Malarstwo cyfrowe cz. 2 - Baronia

Długość kursu:

3h 25m

Lekcji video:

9

Cechy kursu:

Waga ZIP:

847 Mb

(14 minut przy 1mb/s)

Cena: 39 PLN


WERSJA PRODUKTU:


94 osób już kupiło :)

W tym kursie Photoshopa zobaczysz cały proces tworzenia digital paintingu, od zeskanowania szkicu aż po wykończony cyfrowy obraz. Żadnych przerw czy skrótów - całe jedenaście godzin malowania przyśpieszone do 4 godzin + komentarz i porady. Dowiesz się jakich narzędzi używać, jak przyśpieszyć malowanie korzystając z warstw, obiektów inteligentnych i warstw korekcyjnych, jak przy pomocy klawiatury przyśpieszyć pracę, czym kierować się przy poszczególnych fazach projektu, jakich używać pędzli i jakie ustawienia wybrać, by działały one w odpowiedni sposób.
Teraz kupując Pakiet kursów Artist oszczędzasz 12% na tym kursie!
   
4m 14s
   
16m 37s
   
30m 32s
   
35m 28s
   
38m 45s
   
15m 07s
   
22m 47s
   
36m 59s

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

"Bardzo dziękuję za sprawną wysyłkę, ale przede wszystkim za tak kompetentny, kompleksowy, ciekawie poprowadzony i niezwykle pomocny kurs. Bardzo dziękuję, proszę szkolić dalej, bo dobrze to wam wychodzi."

- Katarzyna L.

"Pragnę wyrazić swój podziw i podziękowanie za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim za pasję z jaką Pan to robi. Pomysł prawdziwie wybitny."

- Coex Boutique

"Panie Sebastianie, przede wszystkim dziękuję za lekcje programów Adobe [...] Pozdrawiam Mistrzu."

- Krzysztof z Piaseczna

"Każdemu, kto jest naprawdę zainteresowany nabyciem umiejętności z tej dziedziny, polecam. Kurs zrobiony profesjonalnie i przystępnie. Potwierdza ogromną wiedzę autora!"

- english_books

"Profesjonalny kurs, bardzo mi się podoba. Merytorycznie przygotowany, szybka wysyłka i nie ma absolutnie do czego się przyczepić. Dziękuję, czegoś takiego szukałem!"

- aimhigh067

"Kurs stworzony przez Psboya to czyste, rzemieślnicze dzieło, które pozwala zachować pełną kreatywność we własnej pracy i dostarcza potężną wiedzę jak to osiągnąć. Ten kurs dał mi to czego potrzebowałem - wiedzę przedstawioną w świetny sposób"

- Eryk W.

WERSJE KURSÓW

Oferujemy dwie metody zakupu kursu:
  • ZIP (wersja elektroniczna) - kurs pobierany jest przez Ciebie w panelu klienta po zalogowaniu. Ściągany plik to spakowane archiwum ZIP, które należy rozpakować na komputerze. Do ceny bazowej nie doliczamy nic.
  • Online - kurs oglądasz w ramach abonamentu chmury szkoleniowej, zobacz plany abonamentowe na tej stronie

MASZ PYTANIA?

Zanim się z nami skontaktujesz, sprawdź czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w naszej pomocy. Jeśli chcesz się dowiedzieć jaka jest zawartość kursu, przejdź do niego i przejrzyj spis treści oraz sekcję "czego się nauczysz". Jeśli masz dalsze pytania lub wątpliwości, napisz na kontakt (małpa) psboy.pl

Mogą Cię także zainteresować...Sebastian Kończak

Kurs Photoshop

Malarstwo cyfrowe cz.1 - Sardaukar

Poznaj techniki i sposoby tworzenia malarstwa cyfrowego w Photoshopie. W tym kursie postać SF.
Cena od:

39  
187
osób kupiło

Sebastian Kończak

Kurs Illustrator

Tworzenie ilustracji wektorowej - Smok

Naucz się zaawansowanych technik tworzenia ilustracji wektorowych w Illustratorze. Od półprzezroczystych gradientów do kolorowania mesh'ów.
Cena od:

39  
112
osób kupiło


Keyshorts.pl - naklejki na klawiaturę dla grafików


Obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne: