Kurs Photoshop Elements 8

"Kurs ogólny"

Kurs Photoshop Elements 8: Kurs ogólny

Długość kursu:

8h 17m

Lekcji video:

60

Cechy kursu:

Waga ZIP:

0 Mb

(0 minut przy 1mb/s)

Cena: 0 PLN

27 osób już kupiło :)
Zobacz w tym kursie Photoshopa Elements jak wykorzystać do granic możliwości ten program - od tworzenia struktury bazy zasobów, przez zarządzanie zdjęciami i filmami wideo, po postprodukcję, tworzenie albumów zdjęć i umieszczanie fotografii w interaktywnych galeriach internetowych w technologii flash.
   
1m 43s
1.
Praca z organizerem
   
3m 48s
   
8m 29s
2.
Baza katalogowa
3.
Praca z edytorem
   
3m 13s
4.
Zaawansowana edycja zdjęć
   
3m 10s
   
12m 53s
   
3m 49s
   
5m 59s
   
3m 40s
   
8m 01s
   
3m 16s
   
3m 19s
   
9m 40s
   
6m 00s
   
6m 06s
   
4m 03s
5.
Tworzenie publikacji na bazie zasobów
   
10m 08s
   
2m 58s
   
6m 37s
   
9m 16s
6.
Udostępnianie zasobów
   
10m 42s
   
1m 49s

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

"Bardzo dziękuję za sprawną wysyłkę, ale przede wszystkim za tak kompetentny, kompleksowy, ciekawie poprowadzony i niezwykle pomocny kurs. Bardzo dziękuję, proszę szkolić dalej, bo dobrze to wam wychodzi."

- Katarzyna L.

"Pragnę wyrazić swój podziw i podziękowanie za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim za pasję z jaką Pan to robi. Pomysł prawdziwie wybitny."

- Coex Boutique

"Panie Sebastianie, przede wszystkim dziękuję za lekcje programów Adobe [...] Pozdrawiam Mistrzu."

- Krzysztof z Piaseczna

"Każdemu, kto jest naprawdę zainteresowany nabyciem umiejętności z tej dziedziny, polecam. Kurs zrobiony profesjonalnie i przystępnie. Potwierdza ogromną wiedzę autora!"

- english_books

"Profesjonalny kurs, bardzo mi się podoba. Merytorycznie przygotowany, szybka wysyłka i nie ma absolutnie do czego się przyczepić. Dziękuję, czegoś takiego szukałem!"

- aimhigh067

"Kurs stworzony przez Psboya to czyste, rzemieślnicze dzieło, które pozwala zachować pełną kreatywność we własnej pracy i dostarcza potężną wiedzę jak to osiągnąć. Ten kurs dał mi to czego potrzebowałem - wiedzę przedstawioną w świetny sposób"

- Eryk W.

WERSJE KURSÓW

Oferujemy dwie metody zakupu kursu:
  • ZIP (wersja elektroniczna) - kurs pobierany jest przez Ciebie w panelu klienta po zalogowaniu. Ściągany plik to spakowane archiwum ZIP, które należy rozpakować na komputerze. Do ceny bazowej nie doliczamy nic.
  • Online - kurs oglądasz w ramach abonamentu chmury szkoleniowej, zobacz plany abonamentowe na tej stronie

MASZ PYTANIA?

Zanim się z nami skontaktujesz, sprawdź czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w naszej pomocy. Jeśli chcesz się dowiedzieć jaka jest zawartość kursu, przejdź do niego i przejrzyj spis treści oraz sekcję "czego się nauczysz". Jeśli masz dalsze pytania lub wątpliwości, napisz na kontakt (małpa) psboy.pl

Mogą Cię także zainteresować...Sebastian Kończak

Kurs Photoshop CS5

Od zera do bohatera

Nasz flagowy kurs Photoshopa CS5, w którym nauczysz się wszystkich zastosowań Photoshopa CS5 w tworzeniu grafiki i edycji zdjęć, włącznie z tworzeniem grafik w 3D, tworzeniem masek, selekcji i kształtów wektorowych.
Cena od:

49  
356
osób kupiło

Sebastian Kończak

Kurs Photoshop CS5

Od bohatera do mistrza

Kontynuacja "Od zera...", zaawansowane techniki z kanałami, Lab, grafiką wektorową, realistycznymi pędzlami, animacjami i cięciem layoutów
Cena od:

69  
212
osób kupiło


Keyshorts.pl - naklejki na klawiaturę dla grafików


Obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne: