Kurs Photoshop CS5 Extended

"Edycja wideo"

Kurs Photoshop CS5 Extended: Edycja wideo

Długość kursu:

1h 14m

Lekcji video:

16

Cechy kursu:

Waga ZIP:

323 Mb

(5 minut przy 1mb/s)

Cena: 19 PLN


WERSJA PRODUKTU:


27 osób już kupiło :)

Photoshop to nie tylko grafika i obróbka zdjęć. W wersji Extended mamy możliwość edytowania pojedynczych klatek jak i całych sekwencji wideo. W tym kursie Photoshopa omawiamy jak otwierać i poruszać się po filmach wideo, jak dokonywać korekt tonalno-barwnych i animować je w czasie, jak dodawać efekty i animować je, jak dodawać napisy i efekty napisów, oraz jak je animować. Na końcu powiemy sobie jak montować kilka filmów wideo w jeden oraz jak wyeksportować naszą pracę.
   
1m 29s
   
4m 35s
   
8m 01s
   
4m 53s
   
4m 25s
   
9m 16s
   
4m 30s
   
4m 33s
   
5m 11s
   
0m 47s
   
3m 44s
   
3m 03s
   
3m 22s
   
1m 22s

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

"Bardzo dziękuję za sprawną wysyłkę, ale przede wszystkim za tak kompetentny, kompleksowy, ciekawie poprowadzony i niezwykle pomocny kurs. Bardzo dziękuję, proszę szkolić dalej, bo dobrze to wam wychodzi."

- Katarzyna L.

"Pragnę wyrazić swój podziw i podziękowanie za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim za pasję z jaką Pan to robi. Pomysł prawdziwie wybitny."

- Coex Boutique

"Panie Sebastianie, przede wszystkim dziękuję za lekcje programów Adobe [...] Pozdrawiam Mistrzu."

- Krzysztof z Piaseczna

"Każdemu, kto jest naprawdę zainteresowany nabyciem umiejętności z tej dziedziny, polecam. Kurs zrobiony profesjonalnie i przystępnie. Potwierdza ogromną wiedzę autora!"

- english_books

"Profesjonalny kurs, bardzo mi się podoba. Merytorycznie przygotowany, szybka wysyłka i nie ma absolutnie do czego się przyczepić. Dziękuję, czegoś takiego szukałem!"

- aimhigh067

"Kurs stworzony przez Psboya to czyste, rzemieślnicze dzieło, które pozwala zachować pełną kreatywność we własnej pracy i dostarcza potężną wiedzę jak to osiągnąć. Ten kurs dał mi to czego potrzebowałem - wiedzę przedstawioną w świetny sposób"

- Eryk W.

WERSJE KURSÓW

Oferujemy dwie metody zakupu kursu:
  • ZIP (wersja elektroniczna) - kurs pobierany jest przez Ciebie w panelu klienta po zalogowaniu. Ściągany plik to spakowane archiwum ZIP, które należy rozpakować na komputerze. Do ceny bazowej nie doliczamy nic.
  • Online - kurs oglądasz w ramach abonamentu chmury szkoleniowej, zobacz plany abonamentowe na tej stronie

MASZ PYTANIA?

Zanim się z nami skontaktujesz, sprawdź czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w naszej pomocy. Jeśli chcesz się dowiedzieć jaka jest zawartość kursu, przejdź do niego i przejrzyj spis treści oraz sekcję "czego się nauczysz". Jeśli masz dalsze pytania lub wątpliwości, napisz na kontakt (małpa) psboy.pl

Mogą Cię także zainteresować...Sebastian Kończak

Kurs Photoshop CS5

Od zera do bohatera

Nasz flagowy kurs Photoshopa CS5, w którym nauczysz się wszystkich zastosowań Photoshopa CS5 w tworzeniu grafiki i edycji zdjęć, włącznie z tworzeniem grafik w 3D, tworzeniem masek, selekcji i kształtów wektorowych.
Cena od:

49  
356
osób kupiło

Sebastian Kończak

Kurs Photoshop CS5

Od bohatera do mistrza

Kontynuacja "Od zera...", zaawansowane techniki z kanałami, Lab, grafiką wektorową, realistycznymi pędzlami, animacjami i cięciem layoutów
Cena od:

69  
212
osób kupiło


Keyshorts.pl - naklejki na klawiaturę dla grafików


Obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne: