Kurs Photoshop CS4 i Bridge CS4

"Wywoływanie fotografii w RAW"

Kurs Photoshop CS4 i Bridge CS4: Wywoływanie fotografii w RAW

Długość kursu:

5h 27m

Lekcji video:

51

Cechy kursu:

Waga ZIP:

0 Mb

(0 minut przy 1mb/s)

Cena: 0 PLN

45 osób już kupiło :)
Niniejszy kurs to ostateczne i definitywne narzędzie szkoleniowe dla wszystkich amatorów i profesjonalnych fotografów, którzy chcą mieć pełną i nieograniczoną kontrolę nad wywoływaniem swoich zdjęć cyfrowych zapisanych w formacie RAW. Poznaj teorię i zasady rządzące fotografią cyfrową, dowiedz się co robi każdy z kilkudziesięciu suwaków w module Camera Raw - wspólnym dla Photoshopa CS4 i Bridge'a CS4 narzędziu do wywoływania RAW. Nie tylko prawidłowo obrobisz swoje zdjęcia, ale dowiesz się, jak przeprowadzać kreatywną obróbkę opartą na tonowaniu krzyżowym, winietach i niestandardowych posunięciach tradycyjnych narzędzi. Dowiesz się także, jak pracować szybko i efektywnie dzięki pracy na wielu plikach, presetach i synchronizacji obróbki. Na końcu powiemy sobie o archiwizowaniu Rawów do mniejszych i poręczniejszych plików DNG.
Teraz kupując Pakiet dla Fotografów CS4 oszczędzasz 12% na tym kursie!
   
2m 03s
1.
Obraz cyfrowy
   
5m 46s
   
7m 02s
   
7m 27s
   
8m 15s
2.
RAW
   
9m 28s
   
3m 25s
3.
Moduł Camera Raw
   
8m 42s
   
9m 32s
   
7m 00s
4.
Operacje początkowe
   
5m 13s
   
4m 52s
5.
Obróbka tonalna i barwna
   
7m 20s
6.
Wyostrzanie i redukcja szumu
   
8m 20s
   
4m 59s
7.
Obróbka barwna na bazie widma
8.
Konwersja do czerni i bieli
   
4m 33s
   
3m 13s
9.
Obróbka miejscowa
   
5m 23s
   
12m 48s
   
2m 39s
   
5m 00s
10.
Efekty i kreatywna obróbka
   
7m 28s
   
7m 16s
11.
Usprawnianie pracy
   
4m 46s
   
0m 48s

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

"Bardzo dziękuję za sprawną wysyłkę, ale przede wszystkim za tak kompetentny, kompleksowy, ciekawie poprowadzony i niezwykle pomocny kurs. Bardzo dziękuję, proszę szkolić dalej, bo dobrze to wam wychodzi."

- Katarzyna L.

"Pragnę wyrazić swój podziw i podziękowanie za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim za pasję z jaką Pan to robi. Pomysł prawdziwie wybitny."

- Coex Boutique

"Panie Sebastianie, przede wszystkim dziękuję za lekcje programów Adobe [...] Pozdrawiam Mistrzu."

- Krzysztof z Piaseczna

"Każdemu, kto jest naprawdę zainteresowany nabyciem umiejętności z tej dziedziny, polecam. Kurs zrobiony profesjonalnie i przystępnie. Potwierdza ogromną wiedzę autora!"

- english_books

"Profesjonalny kurs, bardzo mi się podoba. Merytorycznie przygotowany, szybka wysyłka i nie ma absolutnie do czego się przyczepić. Dziękuję, czegoś takiego szukałem!"

- aimhigh067

"Kurs stworzony przez Psboya to czyste, rzemieślnicze dzieło, które pozwala zachować pełną kreatywność we własnej pracy i dostarcza potężną wiedzę jak to osiągnąć. Ten kurs dał mi to czego potrzebowałem - wiedzę przedstawioną w świetny sposób"

- Eryk W.

WERSJE KURSÓW

Oferujemy dwie metody zakupu kursu:
  • ZIP (wersja elektroniczna) - kurs pobierany jest przez Ciebie w panelu klienta po zalogowaniu. Ściągany plik to spakowane archiwum ZIP, które należy rozpakować na komputerze. Do ceny bazowej nie doliczamy nic.
  • Online - kurs oglądasz w ramach abonamentu chmury szkoleniowej, zobacz plany abonamentowe na tej stronie

MASZ PYTANIA?

Zanim się z nami skontaktujesz, sprawdź czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w naszej pomocy. Jeśli chcesz się dowiedzieć jaka jest zawartość kursu, przejdź do niego i przejrzyj spis treści oraz sekcję "czego się nauczysz". Jeśli masz dalsze pytania lub wątpliwości, napisz na kontakt (małpa) psboy.pl

Mogą Cię także zainteresować...Sebastian Kończak

Kurs Photoshop CS5

Od zera do bohatera

Nasz flagowy kurs Photoshopa CS5, w którym nauczysz się wszystkich zastosowań Photoshopa CS5 w tworzeniu grafiki i edycji zdjęć, włącznie z tworzeniem grafik w 3D, tworzeniem masek, selekcji i kształtów wektorowych.
Cena od:

49  
356
osób kupiło

Sebastian Kończak

Kurs Photoshop CS5

Od bohatera do mistrza

Kontynuacja "Od zera...", zaawansowane techniki z kanałami, Lab, grafiką wektorową, realistycznymi pędzlami, animacjami i cięciem layoutów
Cena od:

69  
212
osób kupiło


Keyshorts.pl - naklejki na klawiaturę dla grafików


Obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne: