Kurs Joomla 1.5

"Tworzenie portalu internetowego"

Kurs Joomla 1.5: Tworzenie portalu internetowego

Długość kursu:

6h 19m

Lekcji video:

46

Cechy kursu:

Waga ZIP:

0 Mb

(0 minut przy 1mb/s)

Cena: 0 PLN

53 osób już kupiło :)
W tym kursie Joomli 1.5 nauczymy cię jak zainstalować, skonfigurować i zmodyfikować Joomlę dla swoich potrzeb. Następnie dowiesz się jak dodawać treść, zarządzać społecznością i treścią dodawaną przez użytkowników. Stwórz swój serwis internetowy w ciągu jednego dnia dzięki Joomli i temu kursowi.
   
2m 44s
1.
Instalacja Joomli
   
10m 14s
   
8m 36s
2.
Jak działa Joomla?
   
3m 45s
   
4m 28s
   
3m 00s
   
5m 17s
3.
Konfiguracja Joomli
4.
Dostosowywanie wyglądu Joomli
   
3m 56s
5.
Tworzenie treści
   
6m 15s
   
17m 31s
   
4m 15s
6.
Zadania zaawansowane
   
5m 22s
   
9m 15s
   
1m 00s

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

"Bardzo dziękuję za sprawną wysyłkę, ale przede wszystkim za tak kompetentny, kompleksowy, ciekawie poprowadzony i niezwykle pomocny kurs. Bardzo dziękuję, proszę szkolić dalej, bo dobrze to wam wychodzi."

- Katarzyna L.

"Pragnę wyrazić swój podziw i podziękowanie za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim za pasję z jaką Pan to robi. Pomysł prawdziwie wybitny."

- Coex Boutique

"Panie Sebastianie, przede wszystkim dziękuję za lekcje programów Adobe [...] Pozdrawiam Mistrzu."

- Krzysztof z Piaseczna

"Każdemu, kto jest naprawdę zainteresowany nabyciem umiejętności z tej dziedziny, polecam. Kurs zrobiony profesjonalnie i przystępnie. Potwierdza ogromną wiedzę autora!"

- english_books

"Profesjonalny kurs, bardzo mi się podoba. Merytorycznie przygotowany, szybka wysyłka i nie ma absolutnie do czego się przyczepić. Dziękuję, czegoś takiego szukałem!"

- aimhigh067

"Kurs stworzony przez Psboya to czyste, rzemieślnicze dzieło, które pozwala zachować pełną kreatywność we własnej pracy i dostarcza potężną wiedzę jak to osiągnąć. Ten kurs dał mi to czego potrzebowałem - wiedzę przedstawioną w świetny sposób"

- Eryk W.

WERSJE KURSÓW

Oferujemy dwie metody zakupu kursu:
  • ZIP (wersja elektroniczna) - kurs pobierany jest przez Ciebie w panelu klienta po zalogowaniu. Ściągany plik to spakowane archiwum ZIP, które należy rozpakować na komputerze. Do ceny bazowej nie doliczamy nic.
  • Online - kurs oglądasz w ramach abonamentu chmury szkoleniowej, zobacz plany abonamentowe na tej stronie

MASZ PYTANIA?

Zanim się z nami skontaktujesz, sprawdź czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w naszej pomocy. Jeśli chcesz się dowiedzieć jaka jest zawartość kursu, przejdź do niego i przejrzyj spis treści oraz sekcję "czego się nauczysz". Jeśli masz dalsze pytania lub wątpliwości, napisz na kontakt (małpa) psboy.pl

Mogą Cię także zainteresować...Sebastian Kończak

Kurs PHP5 i MySQL5

Od zera do bohatera

Twórz dynamiczne serwisy WWW z PHP, MySQL i phpMyAdmin, opartymi na treść pobieraną z baz danych. Właśnie tak działa Allegro i Facebook. Z tym kursem dowiesz się, jak to zrobili.
Cena od:

49  
120
osób kupiło


Keyshorts.pl - naklejki na klawiaturę dla grafików


Obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne: