Kurs HTML5

"Semantyczne strony internetowe"

Kurs HTML5: Semantyczne strony internetowe

Długość kursu:

3h 16m

Lekcji video:

27

Cechy kursu:

Waga ZIP:

497 Mb

(8 minut przy 1mb/s)

Cena: 19 PLN


WERSJA PRODUKTU:


32 osób już kupiło :)

Porzuć stare technologie i przywitaj nowy świat tworzenia stron www z HTML5. W tym kursie HTML 5 zajmiemy się semantyczną strukturą polepszającą SEO i pozycjonowanie (mikrodane i Schema), natywnym odtwarzaniem filmów wideo i audio bez potrzeby wstawiania odtwarzaczy flash, po nowe możliwości i typy danych w formularzach, które przenoszą internet w świat web 3.0.
Teraz kupując Pakiet kursów WebDev oszczędzasz 12% na tym kursie!
   
0m 49s
   
11m 46s
   
11m 52s
   
10m 23s
   
4m 24s
   
6m 55s
   
3m 13s
   
6m 41s
   
6m 49s
   
5m 41s
   
11m 59s
   
8m 33s
   
19m 52s
   
6m 24s
   
5m 57s
   
5m 06s
   
7m 19s
   
8m 25s
   
6m 46s
   
2m 09s
   
5m 21s
   
5m 03s
   
9m 22s
   
20m 20s
   
2m 30s

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

"Bardzo dziękuję za sprawną wysyłkę, ale przede wszystkim za tak kompetentny, kompleksowy, ciekawie poprowadzony i niezwykle pomocny kurs. Bardzo dziękuję, proszę szkolić dalej, bo dobrze to wam wychodzi."

- Katarzyna L.

"Pragnę wyrazić swój podziw i podziękowanie za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim za pasję z jaką Pan to robi. Pomysł prawdziwie wybitny."

- Coex Boutique

"Panie Sebastianie, przede wszystkim dziękuję za lekcje programów Adobe [...] Pozdrawiam Mistrzu."

- Krzysztof z Piaseczna

"Każdemu, kto jest naprawdę zainteresowany nabyciem umiejętności z tej dziedziny, polecam. Kurs zrobiony profesjonalnie i przystępnie. Potwierdza ogromną wiedzę autora!"

- english_books

"Profesjonalny kurs, bardzo mi się podoba. Merytorycznie przygotowany, szybka wysyłka i nie ma absolutnie do czego się przyczepić. Dziękuję, czegoś takiego szukałem!"

- aimhigh067

"Kurs stworzony przez Psboya to czyste, rzemieślnicze dzieło, które pozwala zachować pełną kreatywność we własnej pracy i dostarcza potężną wiedzę jak to osiągnąć. Ten kurs dał mi to czego potrzebowałem - wiedzę przedstawioną w świetny sposób"

- Eryk W.

WERSJE KURSÓW

Oferujemy dwie metody zakupu kursu:
  • ZIP (wersja elektroniczna) - kurs pobierany jest przez Ciebie w panelu klienta po zalogowaniu. Ściągany plik to spakowane archiwum ZIP, które należy rozpakować na komputerze. Do ceny bazowej nie doliczamy nic.
  • Online - kurs oglądasz w ramach abonamentu chmury szkoleniowej, zobacz plany abonamentowe na tej stronie

MASZ PYTANIA?

Zanim się z nami skontaktujesz, sprawdź czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w naszej pomocy. Jeśli chcesz się dowiedzieć jaka jest zawartość kursu, przejdź do niego i przejrzyj spis treści oraz sekcję "czego się nauczysz". Jeśli masz dalsze pytania lub wątpliwości, napisz na kontakt (małpa) psboy.pl

Mogą Cię także zainteresować...Sebastian Kończak

Kurs PHP5 i MySQL5

Od zera do bohatera

Twórz dynamiczne serwisy WWW z PHP, MySQL i phpMyAdmin, opartymi na treść pobieraną z baz danych. Właśnie tak działa Allegro i Facebook. Z tym kursem dowiesz się, jak to zrobili.
Cena od:

49  
120
osób kupiło

Sebastian Kończak

Kurs CSS3

Magia kaskadowych styli

Poznaj najnowszą specyfikację CSS3 w naszym kursie CSS - twórz przejścia, animacje, cienie, efekty i dołączaj własne fonty i czcionki do stron internetowych.
Cena od:

19  
31
osób kupiło


Keyshorts.pl - naklejki na klawiaturę dla grafików


Obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne: