Kurs CSS3

"Magia kaskadowych styli"

Kurs CSS3: Magia kaskadowych styli

Długość kursu:

2h 3m

Lekcji video:

23

Cechy kursu:

Waga ZIP:

354 Mb

(6 minut przy 1mb/s)

Cena: 19 PLN


WERSJA PRODUKTU:


31 osób już kupiło :)

W tym kursie CSS3 nauczysz się najnowszych funkcji i opcji języka do stylizowania stron internetowych.

Dowiesz się, jak sprawnie wykorzystywać nowe możliwości CSS i gdzie je stosować. W naszym kursie znajdziesz też przydatne narzędzia i strony internetowe, które przyśpieszają i ułatwiają kodowanie w CSS. Od pseudoklas i gradientów, poprzez wielokrotne tła, transparentność divów, po zaokrąglanie krawędzi, cienie blokowe, formatowanie i przepływ tekstu, transformacje i animacje.

Teraz kupując Pakiet kursów WebDev oszczędzasz 12% na tym kursie!
   
1m 41s
   
7m 37s
   
8m 16s
   
9m 53s
   
5m 49s
   
4m 02s
   
12m 41s
   
8m 08s
   
4m 59s
   
8m 48s
   
4m 32s
   
6m 54s
   
12m 45s
   
4m 57s
   
4m 11s
   
6m 44s
   
8m 05s
   
6m 20s
   
4m 50s
   
5m 33s
   
3m 46s
   
1m 07s

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

"Bardzo dziękuję za sprawną wysyłkę, ale przede wszystkim za tak kompetentny, kompleksowy, ciekawie poprowadzony i niezwykle pomocny kurs. Bardzo dziękuję, proszę szkolić dalej, bo dobrze to wam wychodzi."

- Katarzyna L.

"Pragnę wyrazić swój podziw i podziękowanie za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim za pasję z jaką Pan to robi. Pomysł prawdziwie wybitny."

- Coex Boutique

"Panie Sebastianie, przede wszystkim dziękuję za lekcje programów Adobe [...] Pozdrawiam Mistrzu."

- Krzysztof z Piaseczna

"Każdemu, kto jest naprawdę zainteresowany nabyciem umiejętności z tej dziedziny, polecam. Kurs zrobiony profesjonalnie i przystępnie. Potwierdza ogromną wiedzę autora!"

- english_books

"Profesjonalny kurs, bardzo mi się podoba. Merytorycznie przygotowany, szybka wysyłka i nie ma absolutnie do czego się przyczepić. Dziękuję, czegoś takiego szukałem!"

- aimhigh067

"Kurs stworzony przez Psboya to czyste, rzemieślnicze dzieło, które pozwala zachować pełną kreatywność we własnej pracy i dostarcza potężną wiedzę jak to osiągnąć. Ten kurs dał mi to czego potrzebowałem - wiedzę przedstawioną w świetny sposób"

- Eryk W.

WERSJE KURSÓW

Oferujemy dwie metody zakupu kursu:
  • ZIP (wersja elektroniczna) - kurs pobierany jest przez Ciebie w panelu klienta po zalogowaniu. Ściągany plik to spakowane archiwum ZIP, które należy rozpakować na komputerze. Do ceny bazowej nie doliczamy nic.
  • Online - kurs oglądasz w ramach abonamentu chmury szkoleniowej, zobacz plany abonamentowe na tej stronie

MASZ PYTANIA?

Zanim się z nami skontaktujesz, sprawdź czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w naszej pomocy. Jeśli chcesz się dowiedzieć jaka jest zawartość kursu, przejdź do niego i przejrzyj spis treści oraz sekcję "czego się nauczysz". Jeśli masz dalsze pytania lub wątpliwości, napisz na kontakt (małpa) psboy.pl

Mogą Cię także zainteresować...Sebastian Kończak

Kurs HTML5

Semantyczne strony internetowe

Poznaj najnowszą specyfikację HTML w naszym kursie HTML5 - dodawaj wideo, audio i zamień swoje stare strony na nowe - semantyczne.
Cena od:

19  
32
osób kupiło

Sebastian Kończak

Kurs PHP5 i MySQL5

Od zera do bohatera

Twórz dynamiczne serwisy WWW z PHP, MySQL i phpMyAdmin, opartymi na treść pobieraną z baz danych. Właśnie tak działa Allegro i Facebook. Z tym kursem dowiesz się, jak to zrobili.
Cena od:

49  
120
osób kupiło


Keyshorts.pl - naklejki na klawiaturę dla grafików


Obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne: