Kurs InDesign CS6 i CC

"Tworzenie publikacji na iPada"

Kurs InDesign CS6 i CC: Tworzenie publikacji na iPada

Długość kursu:

2h 0m

Lekcji video:

15

Cechy kursu:

Waga ZIP:

891 Mb

(15 minut przy 1mb/s)

Cena: 49 PLN


WERSJA PRODUKTU:


104 osób już kupiło :)

W tym kursie InDesigna i Digital Publishing Suite (DPS) dowiesz się jak tworzyć publikacje interaktywne na iPada bez konieczności pisania kodu. Omówimy tworzenie folio oraz interaktywności: pokazy slajdów, przesuwalne zawartości, przejścia, zawartość www, panoramy sferyczne i wiele, wiele więcej. Na końcu powiemy jak wyeksportować folio i opublikować je w AppStore. To jedyny kurs wideo w Polsce o tej tematyce.
   
5m 19s
   
18m 26s
   
12m 15s
   
7m 15s
   
6m 01s
   
8m 01s
   
7m 35s
   
10m 30s
   
5m 12s
   
4m 44s
   
7m 58s
   
4m 50s
   
9m 41s

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

"Bardzo dziękuję za sprawną wysyłkę, ale przede wszystkim za tak kompetentny, kompleksowy, ciekawie poprowadzony i niezwykle pomocny kurs. Bardzo dziękuję, proszę szkolić dalej, bo dobrze to wam wychodzi."

- Katarzyna L.

"Pragnę wyrazić swój podziw i podziękowanie za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim za pasję z jaką Pan to robi. Pomysł prawdziwie wybitny."

- Coex Boutique

"Panie Sebastianie, przede wszystkim dziękuję za lekcje programów Adobe [...] Pozdrawiam Mistrzu."

- Krzysztof z Piaseczna

"Każdemu, kto jest naprawdę zainteresowany nabyciem umiejętności z tej dziedziny, polecam. Kurs zrobiony profesjonalnie i przystępnie. Potwierdza ogromną wiedzę autora!"

- english_books

"Profesjonalny kurs, bardzo mi się podoba. Merytorycznie przygotowany, szybka wysyłka i nie ma absolutnie do czego się przyczepić. Dziękuję, czegoś takiego szukałem!"

- aimhigh067

"Kurs stworzony przez Psboya to czyste, rzemieślnicze dzieło, które pozwala zachować pełną kreatywność we własnej pracy i dostarcza potężną wiedzę jak to osiągnąć. Ten kurs dał mi to czego potrzebowałem - wiedzę przedstawioną w świetny sposób"

- Eryk W.

WERSJE KURSÓW

Oferujemy dwie metody zakupu kursu:
  • ZIP (wersja elektroniczna) - kurs pobierany jest przez Ciebie w panelu klienta po zalogowaniu. Ściągany plik to spakowane archiwum ZIP, które należy rozpakować na komputerze. Do ceny bazowej nie doliczamy nic.
  • Online - kurs oglądasz w ramach abonamentu chmury szkoleniowej, zobacz plany abonamentowe na tej stronie

MASZ PYTANIA?

Zanim się z nami skontaktujesz, sprawdź czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w naszej pomocy. Jeśli chcesz się dowiedzieć jaka jest zawartość kursu, przejdź do niego i przejrzyj spis treści oraz sekcję "czego się nauczysz". Jeśli masz dalsze pytania lub wątpliwości, napisz na kontakt (małpa) psboy.pl


Keyshorts.pl - naklejki na klawiaturę dla grafików


Obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne: