Kurs InDesign CS6 i CC

"Guru: Tabele"

Kurs InDesign CS6 i CC: Guru: Tabele

Długość kursu:

2h 2m

Lekcji video:

24

Cechy kursu:

Waga ZIP:

309 Mb

(5 minut przy 1mb/s)

Cena: 49 PLN


WERSJA PRODUKTU:


31 osób już kupiło :)

W tym kursie InDesigna CS6 i CC zajmujemy się kompleksowym omówieniem składania tabel - od ich tworzenia, przez stylizowanie - po edycję i rozwiązywanie najczęstszych problemów jakie może napotkać operator DTP. Jedyny kurs w Polsce o tej tematyce, nigdzie indziej nie znajdziesz tylu informacji na temat pracy z tabelami w InDesignie.
   
2m 15s
1.
Tworzenie tabel
   
5m 58s
   
7m 11s
   
5m 39s
   
6m 37s
   
4m 02s
   
4m 27s
2.
Stylizacja tabel
   
11m 32s
   
10m 49s
   
5m 37s
3.
Edycja i formatowanie tabel
   
4m 57s
   
5m 38s
   
4m 24s
   
3m 35s
   
1m 45s
   
3m 05s
4.
Praktyczne przykłady
   
3m 07s
   
6m 20s
   
5m 54s
   
2m 44s
   
2m 44s
   
7m 18s
   
3m 24s
   
0m 52s

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

"Bardzo dziękuję za sprawną wysyłkę, ale przede wszystkim za tak kompetentny, kompleksowy, ciekawie poprowadzony i niezwykle pomocny kurs. Bardzo dziękuję, proszę szkolić dalej, bo dobrze to wam wychodzi."

- Katarzyna L.

"Pragnę wyrazić swój podziw i podziękowanie za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim za pasję z jaką Pan to robi. Pomysł prawdziwie wybitny."

- Coex Boutique

"Panie Sebastianie, przede wszystkim dziękuję za lekcje programów Adobe [...] Pozdrawiam Mistrzu."

- Krzysztof z Piaseczna

"Każdemu, kto jest naprawdę zainteresowany nabyciem umiejętności z tej dziedziny, polecam. Kurs zrobiony profesjonalnie i przystępnie. Potwierdza ogromną wiedzę autora!"

- english_books

"Profesjonalny kurs, bardzo mi się podoba. Merytorycznie przygotowany, szybka wysyłka i nie ma absolutnie do czego się przyczepić. Dziękuję, czegoś takiego szukałem!"

- aimhigh067

"Kurs stworzony przez Psboya to czyste, rzemieślnicze dzieło, które pozwala zachować pełną kreatywność we własnej pracy i dostarcza potężną wiedzę jak to osiągnąć. Ten kurs dał mi to czego potrzebowałem - wiedzę przedstawioną w świetny sposób"

- Eryk W.

WERSJE KURSÓW

Oferujemy dwie metody zakupu kursu:
  • ZIP (wersja elektroniczna) - kurs pobierany jest przez Ciebie w panelu klienta po zalogowaniu. Ściągany plik to spakowane archiwum ZIP, które należy rozpakować na komputerze. Do ceny bazowej nie doliczamy nic.
  • Online - kurs oglądasz w ramach abonamentu chmury szkoleniowej, zobacz plany abonamentowe na tej stronie

MASZ PYTANIA?

Zanim się z nami skontaktujesz, sprawdź czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w naszej pomocy. Jeśli chcesz się dowiedzieć jaka jest zawartość kursu, przejdź do niego i przejrzyj spis treści oraz sekcję "czego się nauczysz". Jeśli masz dalsze pytania lub wątpliwości, napisz na kontakt (małpa) psboy.pl

Mogą Cię także zainteresować...Sebastian Kończak

Kurs InDesign CS6

Od zera do bohatera

Naucz się jak składać magazyny i broszury do druku, oraz dowiedz się jak tworzyć interaktywne dokumenty na tablety i smartfony. Jeśli zaczynasz naukę InDesigna, wybierz ten flagowy kurs.
Cena od:

59  
322
osób kupiło


Keyshorts.pl - naklejki na klawiaturę dla grafików


Obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne: