Kurs Illustrator CS6 i CC

"Tworzenie ilustracji wektorowej - Świat"

Kurs Illustrator CS6 i CC: Tworzenie ilustracji wektorowej - Świat

Długość kursu:

2h 0m

Lekcji video:

19

Cechy kursu:

Waga ZIP:

1454 Mb

(24 minut przy 1mb/s)

Cena: 39 PLN


WERSJA PRODUKTU:


44 osób już kupiło :)

Chcesz tworzyć zaawansowane ilustracje? Znasz podstawy Illustratora, ale nie wiesz jak przenieść się na nowy poziom? Chcesz tworzyć, ale nie wiesz z jakich jeszcze funkcji możesz skorzystać? Dowiesz się, jak tworzyć skomplikowane kształty i wyglądy obiektów, jak korzystać z pędzli, wzorków i symboli. Stworzysz z nami złożoną ilustrację.
   
0m 57s
   
6m 21s
   
6m 08s
   
6m 04s
   
3m 47s
   
5m 37s
   
3m 14s
   
8m 21s
   
11m 43s
   
7m 40s
   
9m 22s
   
15m 33s
   
4m 07s
   
8m 16s
   
13m 41s
   
7m 49s
   
12m 43s
   
7m 15s
   
14m 22s

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

"Bardzo dziękuję za sprawną wysyłkę, ale przede wszystkim za tak kompetentny, kompleksowy, ciekawie poprowadzony i niezwykle pomocny kurs. Bardzo dziękuję, proszę szkolić dalej, bo dobrze to wam wychodzi."

- Katarzyna L.

"Pragnę wyrazić swój podziw i podziękowanie za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim za pasję z jaką Pan to robi. Pomysł prawdziwie wybitny."

- Coex Boutique

"Panie Sebastianie, przede wszystkim dziękuję za lekcje programów Adobe [...] Pozdrawiam Mistrzu."

- Krzysztof z Piaseczna

"Każdemu, kto jest naprawdę zainteresowany nabyciem umiejętności z tej dziedziny, polecam. Kurs zrobiony profesjonalnie i przystępnie. Potwierdza ogromną wiedzę autora!"

- english_books

"Profesjonalny kurs, bardzo mi się podoba. Merytorycznie przygotowany, szybka wysyłka i nie ma absolutnie do czego się przyczepić. Dziękuję, czegoś takiego szukałem!"

- aimhigh067

"Kurs stworzony przez Psboya to czyste, rzemieślnicze dzieło, które pozwala zachować pełną kreatywność we własnej pracy i dostarcza potężną wiedzę jak to osiągnąć. Ten kurs dał mi to czego potrzebowałem - wiedzę przedstawioną w świetny sposób"

- Eryk W.

WERSJE KURSÓW

Oferujemy dwie metody zakupu kursu:
  • ZIP (wersja elektroniczna) - kurs pobierany jest przez Ciebie w panelu klienta po zalogowaniu. Ściągany plik to spakowane archiwum ZIP, które należy rozpakować na komputerze. Do ceny bazowej nie doliczamy nic.
  • Online - kurs oglądasz w ramach abonamentu chmury szkoleniowej, zobacz plany abonamentowe na tej stronie

MASZ PYTANIA?

Zanim się z nami skontaktujesz, sprawdź czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w naszej pomocy. Jeśli chcesz się dowiedzieć jaka jest zawartość kursu, przejdź do niego i przejrzyj spis treści oraz sekcję "czego się nauczysz". Jeśli masz dalsze pytania lub wątpliwości, napisz na kontakt (małpa) psboy.pl

Mogą Cię także zainteresować...Sebastian Kończak

Kurs Illustrator

Tworzenie ilustracji wektorowej - Smok

Naucz się zaawansowanych technik tworzenia ilustracji wektorowych w Illustratorze. Od półprzezroczystych gradientów do kolorowania mesh'ów.
Cena od:

39  
111
osób kupiło


Keyshorts.pl - naklejki na klawiaturę dla grafików


Obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne: