Kurs Facebook

"Prowadzenie strony firmowej na FB"

Kurs Facebook: Prowadzenie strony firmowej na FB

Długość kursu:

3h 9m

Lekcji video:

25

Cechy kursu:

Waga ZIP:

1184 Mb

(20 minut przy 1mb/s)

Cena: 39 PLN

74 osób już kupiło :)
Strona firmowa na Facebooku to dziś niemal konieczność. Jest ona świetnym narzędziem marketingowym i pomaga budować społeczność wokół twojej marki. Ten kurs wideo pozwoli Ci sprawnie założyć i prawidłowo zarządzać stroną firmową na Facebooku: od typu strony, podstawowych ustawień, po wtyczki społecznościowe, podłączanie kanałów YouTube i Twittera, oraz własne aplikacje i zakładki. Ten kurs pozwoli ci uniknąć niewiedzy i zaoszczędzi czas, który musiałbyś/aś poświęcić na rozpracowywanie jak działa Facebook. My podajemy ci to jak na tacy, w ciągu 3 godzin lekcji wideo.
   
1m 51s
1.
Facebook jako promocja firmy
   
7m 06s
   
14m 01s
   
8m 26s
2.
Zakładanie strony
   
8m 08s
   
8m 04s
   
9m 13s
3.
Zarządzanie stroną
   
18m 39s
   
4m 48s
   
4m 02s
   
7m 55s
   
8m 16s
   
2m 28s
   
1m 16s
4.
Statystyki
   
15m 29s
   
9m 53s
   
6m 12s
5.
Zadania zaawansowane
   
7m 44s
   
7m 20s
   
6m 40s
   
4m 18s
   
1m 29s

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

"Bardzo dziękuję za sprawną wysyłkę, ale przede wszystkim za tak kompetentny, kompleksowy, ciekawie poprowadzony i niezwykle pomocny kurs. Bardzo dziękuję, proszę szkolić dalej, bo dobrze to wam wychodzi."

- Katarzyna L.

"Pragnę wyrazić swój podziw i podziękowanie za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim za pasję z jaką Pan to robi. Pomysł prawdziwie wybitny."

- Coex Boutique

"Panie Sebastianie, przede wszystkim dziękuję za lekcje programów Adobe [...] Pozdrawiam Mistrzu."

- Krzysztof z Piaseczna

"Każdemu, kto jest naprawdę zainteresowany nabyciem umiejętności z tej dziedziny, polecam. Kurs zrobiony profesjonalnie i przystępnie. Potwierdza ogromną wiedzę autora!"

- english_books

"Profesjonalny kurs, bardzo mi się podoba. Merytorycznie przygotowany, szybka wysyłka i nie ma absolutnie do czego się przyczepić. Dziękuję, czegoś takiego szukałem!"

- aimhigh067

"Kurs stworzony przez Psboya to czyste, rzemieślnicze dzieło, które pozwala zachować pełną kreatywność we własnej pracy i dostarcza potężną wiedzę jak to osiągnąć. Ten kurs dał mi to czego potrzebowałem - wiedzę przedstawioną w świetny sposób"

- Eryk W.

WERSJE KURSÓW

Oferujemy dwie metody zakupu kursu:
  • ZIP (wersja elektroniczna) - kurs pobierany jest przez Ciebie w panelu klienta po zalogowaniu. Ściągany plik to spakowane archiwum ZIP, które należy rozpakować na komputerze. Do ceny bazowej nie doliczamy nic.
  • Online - kurs oglądasz w ramach abonamentu chmury szkoleniowej, zobacz plany abonamentowe na tej stronie

MASZ PYTANIA?

Zanim się z nami skontaktujesz, sprawdź czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w naszej pomocy. Jeśli chcesz się dowiedzieć jaka jest zawartość kursu, przejdź do niego i przejrzyj spis treści oraz sekcję "czego się nauczysz". Jeśli masz dalsze pytania lub wątpliwości, napisz na kontakt (małpa) psboy.pl


Keyshorts.pl - naklejki na klawiaturę dla grafików


Obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne: