Dołącz do chmury szkoleniowej

Czy chmura jest dla Ciebie? Jeśli planujesz przyswoić mnóstwo wiedzy w krótkim czasie - wybierz Chmurę. Jeśli nie - lepszym wyborem będzie kurs wideo na ZIP lub DVD.

1. Wybierz abonamentnielimitowany dostęp do 2000+ lekcji
wszystkie pliki ćwiczeniowe
konsultacje do lekcji
certyfikaty ukończenia
historia nauki
WEEKENDOWY

tak
nie
nie
tak
tak
69 PLN
(2 dni + 1 gratis)TYGODNIOWY

tak
tak
nie
tak
tak
99 PLN
(7 dni + 2 gratis)MIESIĘCZNY

tak
tak
tak
tak
tak
159 PLN
(30 dni + 5 gratis)2. Wypełnij formularz

Adres e-mail

Hasło

Akceptuję Regulamin usługi

"Kurs stworzony przez Psboya to czyste, rzemieślnicze dzieło, które pozwala zachować pełną kreatywność we własnej pracy i dostarcza potężną wiedzę jak to osiągnąć. Ten kurs dał mi to czego potrzebowałem - wiedzę przedstawioną w świetny sposób."

Eryk W.

"Nie znałem Illustratora, kupiłem kurs od Psboya i dzięki temu znalazłem pracę - w Illustratorze tworzę wykrojniki pod opakowania. Teraz kupuję pakiet kursów Photoshopa bez obaw, bo wiem, że znajdę tam to czego szukam."

Jan Koryciński

3. Opłać dostęp

Wypełnij krok 2 i kliknij na "Załóż konto". Poczekaj na komunikat o rejestracji konta, wtedy będzie można opłacić abonament.
Nielimitowany dostęp do wszystkich lekcji, oglądasz co chcesz i kiedy chcesz.
Możesz ściągnąć pliki ćwiczeniowe do kursów i ćwiczyć na tych samych materiałach co instruktor.
Możesz zadawać pytania instruktorom w zakresie tematyki naszych kursów. Pod każdą lekcją jest formularz, przez który możesz się komunikować z instruktorem i otrzymywać odpowiedzi lub wyjaśnienia.
Możesz uzyskać elektroniczny certyfikat ukończenia kursu. Ma on tę przewagę nad papierowym, że każdy może zweryfikować jego prawdziwość na naszej stronie - Twój klient, szef, a nawet rekruter. Ponadto wyświetlamy spis treści kursu i zagadnienia, które opanowałeś/aś.
W głównym panelu wyświetlamy Ci jakie kursy i lekcje ostatnio oglądałeś/aś, w ten sposób możesz wrócić szybko do dalszej nauki.

Keyshorts.pl - naklejki na klawiaturę dla grafików

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne: