Informacje dla prasy i mediów


O Psboy.pl

Psboy.pl pomaga ludziom w nauce obsługi komputerowych aplikacji do tworzenia grafiki, montażu filmów i programowania stron internetowych poprzez interaktywne kursy wideo. Psboy działa na rynku od lutego 2009 roku i do tej pory (listopad 2013) stworzył ponad pięćdziesiąt kursów o łącznej długości przekraczającej czterysta godzin audiowizualnych materiałów szkoleniowych.

Pomysłodawcą, właścicielem i głównym trenerem w Psboy.pl jest Sebastian Kończak - trzydziestoletni grafik, programista, fotograf, oraz członek programu Adobe Community Professionals (wcześniej Adobe Influencers), zrzeszającego profesjonalistów mających znaczny wpływ na postrzeganie produktów Adobe (m.in. producent Photoshopa) w danym rejonie geograficznym.

Psboy.pl oferuje swoje produkty w wersji DVD, elektronicznej i poprzez usługę e-learningową o nazwie Chmura Szkoleniowa, gdzie kursy można oglądać przez internet.

Wśród klientów biznesowych dominują małe agencje reklamowe, graficy, fotograficy, a także wydawnictwa. Kursy od Psboy.pl kupowały m.in. firmy: Yes, CompuGroup Medical, Szybka Kolej Miejska Warszawa, Toys4Boys.

Psboy to także prężny kanał na YouTube, gdzie udostępniane są darmowe lekcje z kursów i dedykowane tutoriale. Sebastian Kończak prowadzi także blog o grafice dla grafików, gdzie zamieszcza felietony, tutoriale i newsy z branży.

Fakty

Osoba do kontaktu: Sebastian Kończak, email: kontakt (małpa) psboy.pl, tel. 509-040-349

Logo i paczka z wizualiami

Pobierz stąd (375 Kb)Keyshorts.pl - naklejki na klawiaturę dla grafików

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne: