Kurs Modo 501 i 601

"Podstawy geometrii i materiałów"

Kurs Modo 501 i 601: Podstawy geometrii i materiałów

Długość kursu:

2h 18m

Lekcji video:

17

Cechy kursu:

Waga ZIP:

1619 Mb

(27 minut przy 1mb/s)

Cena: 39 PLN

73 osób już kupiło :)
Modo to nowoczesny i bardzo zaawansowany program do tworzenia obrazów, grafik i wizualizacji 3D. Wraz z rosnącą popularnością tej aplikacji w Polsce prezentujemy nasz kurs do Modo w wersji 501 (przydatny także dla wersji 601). Poznaj podstawy programu, jego interfejs, jak tworzyć podstawowe geometrie, z czego się one składają i jak je modyfikować. Druga część kursu opowiada o materiałach, ich właściwościach, teksturach i oświetleniu scen. To pierwszy kurs z serii naszych kursów wideo do programu Modo 501/601.
   
8m 16s
   
5m 37s
   
10m 45s
   
3m 48s
   
4m 59s
   
5m 45s
   
6m 55s
   
14m 22s
   
7m 35s
   
15m 39s
   
14m 30s

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

"Bardzo dziękuję za sprawną wysyłkę, ale przede wszystkim za tak kompetentny, kompleksowy, ciekawie poprowadzony i niezwykle pomocny kurs. Bardzo dziękuję, proszę szkolić dalej, bo dobrze to wam wychodzi."

- Katarzyna L.

"Pragnę wyrazić swój podziw i podziękowanie za dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim za pasję z jaką Pan to robi. Pomysł prawdziwie wybitny."

- Coex Boutique

"Panie Sebastianie, przede wszystkim dziękuję za lekcje programów Adobe [...] Pozdrawiam Mistrzu."

- Krzysztof z Piaseczna

"Każdemu, kto jest naprawdę zainteresowany nabyciem umiejętności z tej dziedziny, polecam. Kurs zrobiony profesjonalnie i przystępnie. Potwierdza ogromną wiedzę autora!"

- english_books

"Profesjonalny kurs, bardzo mi się podoba. Merytorycznie przygotowany, szybka wysyłka i nie ma absolutnie do czego się przyczepić. Dziękuję, czegoś takiego szukałem!"

- aimhigh067

"Kurs stworzony przez Psboya to czyste, rzemieślnicze dzieło, które pozwala zachować pełną kreatywność we własnej pracy i dostarcza potężną wiedzę jak to osiągnąć. Ten kurs dał mi to czego potrzebowałem - wiedzę przedstawioną w świetny sposób"

- Eryk W.

WERSJE KURSÓW

Oferujemy dwie metody zakupu kursu:
  • ZIP (wersja elektroniczna) - kurs pobierany jest przez Ciebie w panelu klienta po zalogowaniu. Ściągany plik to spakowane archiwum ZIP, które należy rozpakować na komputerze. Do ceny bazowej nie doliczamy nic.
  • Online - kurs oglądasz w ramach abonamentu chmury szkoleniowej, zobacz plany abonamentowe na tej stronie

MASZ PYTANIA?

Zanim się z nami skontaktujesz, sprawdź czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w naszej pomocy. Jeśli chcesz się dowiedzieć jaka jest zawartość kursu, przejdź do niego i przejrzyj spis treści oraz sekcję "czego się nauczysz". Jeśli masz dalsze pytania lub wątpliwości, napisz na kontakt (małpa) psboy.pl


Keyshorts.pl - naklejki na klawiaturę dla grafików

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Obsługujemy bezpieczne płatności elektroniczne: